czynne: pn-pt 7-17 , sobota 7-13

FALA Ełk Sp.z o.o.
Ełk, ul.Rzemieślnicza 30
tel.87 621-59-14, 610-95-88, fax 621-59-15

Emalia w nowej szacie


Teraz farbę Supermal? Emalia olejno-ftalowa do drewna i metalu można znaleźć w zupełnie nowym opakowaniu!

Emalia olejno-ftalowa to produkt przeznaczony do dekoracyjnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, a także tynków, elementów stalowych i żeliwnych. Sprawdzoną, niezmienioną recepturę farby zamknięto w nowoczesnym opakowaniu. Zyskała czytelną szatę graficzną w soczystej, zielonej barwie.

Supermal? Emalia olejno-ftalowa to nowoczesny i bezpieczny produkt. Charakteryzuje ją wysoki połysk, wysoka wydajność (16m2/l przy jednokrotnym malowaniu) oraz doskonała przyczepność do podłoża i farb podkładowych. Dzięki zaawansowanej technologii i wyjątkowym cechom produkt polecany jest również do stosowania w pomieszczeniach służby zdrowia, budynkach oświaty oraz pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością). Dodatkowe, unikalne właściwości farby, to odporność na środki dezynfekujące, czynniki mechaniczne i atmosferyczne.

Farba dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej (biały + 19 gotowych kolorów w połysku, kolor biały i czarny w wersji matowej).

Więcej informacji o produktach na www.sniezka.pl.Zaprzyjaźnione instytucje i firmy

Jednostka Strzelecka 1007 Ełk
Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej FALA Ełk
WOPR Ełk
Miejski Klub Sportowy MAZUR Ełk
24zakupy.com-Sklep z akcesoriami ogrodniczymi Gardena
24zakupy.eu-Sklep z akcesoriami do nawadniania pól
Jednostka Strzelecka 1007 Ełkhttps://pl-pl.facebook.com/js1007

Przykładowe wykończenia dekoracyjne