czynne: pn-pt 7-17 , sobota 7-13

FALA Ełk Sp.z o.o.
Ełk, ul.Rzemieślnicza 30
tel.87 621-59-14, 610-95-88, fax 621-59-15

Listwy LED Cezar

Cezar listwy LEDDo naszej oferty wprowadziliśmy najnowszy produkt firmy Cezar - listwy do taśm led.

W ostatnich latach oświetlenie ledowe cieszy się coraz większą popularnością. To ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność. Profile aluminiowe do taśm led wkomponowują się w ten trend. Stanowią one bowiem idealne rozwiązanie podczas tworzenia aranżacji świetlnych wykorzystujących taśmy ledowe.

Profile aluminiowe led pełnią między innymi funkcję ochronną, która polega na maskowaniu taśm ledowych, zabezpieczeniu ich przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

W zależności od zastosowania stworzyliśmy linię trzech różnych profili: prosty, z kołnierzem i kątowy. W połączeniu z liniowymi źródłami światła tworzą one eleganckie wykończenie rozmaitych powierzchni.

Profile taśmami led doskonale sprawdzą się jako oświetlenie meblowe (w szafkach, szufladach, meblach kuchennych), oświetlenie schodowe, sufitowe, do montażu w płytkach łazienkowych i w rozmaitych zabudowach architektonicznych.

Dodatkowym dopełnieniem profili aluminiowych jest osłonka. Od niej zależy w jaki sposób rozpraszane jest światło. W tym celu zaprojektowaliśmy trzy rodzaje osłonek: transparentną, mrożona i mleczną. Wyróżnia je materiał, z którego są wykonane ? jest to niełamiący się poliwęglan.

Listwy jak i osłonki występują w odcinkach 1m i 2m i wszystkie są u nas dostępne. Zapraszamy.Zaprzyjaźnione instytucje i firmy

24zakupy.com-Sklep z akcesoriami ogrodniczymi Gardena
Miejski Klub Sportowy MAZUR Ełk
WOPR Ełk
Jednostka Strzelecka 1007 Ełk
24zakupy.eu-Sklep z akcesoriami do nawadniania pól
Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej FALA Ełk
24zakupy.com-Sklep z akcesoriami ogrodniczymi Gardenahttps://www.24zakupy.com/

Przykładowe wykończenia dekoracyjne