czynne: pn-pt 7-17 , sobota 7-13

FALA Ełk Sp.z o.o.
Ełk, ul.Rzemieślnicza 30
tel.87 621-59-14, 610-95-88, fax 621-59-15
mob.724669666

Zorientuj się na Ełk II edycja

fot. MOSiR Ełk
W tym roku poraz drugi odbyło się Grand Prix marszów na orientację pod nazwą "Zorientuj się na Ełk". Drużyna FALA w pierwszej edycji brała czynny udział zajmując miejsce na podium. W drugą edycję postanowiliśmy włączyć się również jako sponsor nagród.

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu jest bardzo ważny, a nasza firma stara się wspierać takie inicjatywy. W tym roku poza udziałem w całym Grand Prix jako 5-osobowa drużyna, sponsorowaliśmy nagrody w postaci użytecznych podczas spdzania czasu na świeżym powietrzu gadżetów sportowych. Były bidony, kompasy, koszulki, polary, plecaki, odblaski, latarki czołowe, wielofunkcyjne kominy-buffy, czapki, plecaki, koce piknikowe i wiele innych. Nagród na każdą z 4 rund było po około 50, dlatego praktycznie każdy startujący w całym cyklu, mógł liczyć na łud szczęścia, ponieważ były one rozlosowywane wśród wszystkich uczestników. Szczęśliwcy trafiali do stołów z nagrodami nawet po 3 razy :)

W tym roku nasza drużyna startowała pod nazwą "Młode Wilki" ;) . Dzielnie walczyliśmy przez wszystkie 4 rundy o pierwsze miejsce na podium. Ulegliśmy jednak znacznie młodszym i bardziej wysportowanym zawodnikom z drużyny Ladies&Gentleman, którym  serdecznie gratulujemy.

Poniżej galeria z ostatniej rundy i podsumowania całego Grand Prix.

 

fot. MOSiR Ełk

Pełna galeria MOSIr-u TUTAJ.Zaprzyjaźnione instytucje i firmy

24zakupy.com-Sklep z akcesoriami ogrodniczymi Gardena
Jednostka Strzelecka 1007 Ełk
Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej FALA Ełk
WOPR Ełk
24zakupy.eu-Sklep z akcesoriami do nawadniania pól
Miejski Klub Sportowy MAZUR Ełk
24zakupy.com-Sklep z akcesoriami ogrodniczymi Gardenahttps://www.24zakupy.com/

Przykładowe wykończenia dekoracyjne